AKTIVITY V LETOVISKU RINCÓN DE LA VICTORIA

Jaskyňa Cueva del Tesoro 

Jaskyňa sa nachádza v jednom z malých útesov, ktoré vytvarovali z vápenca počas jurskej doby výhľad na more v tejto časti pobrežia Stredozemného mora. More je hlavným erozívnym činiteľom, ktorý prispel k vytvoreniu súčasného reliéfu Cantales. Počas tisícročí sa tu vytvorili jaskyne a útesy, ktoré sú dnes charakteristické pre túto krajinu.
Rincón de la Victoria má jednu z troch morských jaskýň na svete. A ako jediná sa nachádza na európskom kontinente; ostatné dve boli objavené v Ázii a Strednej Amerike. Jaskyňu pradie legendou o existencii pokladu ukrytého v jednej z jej častí počas arabského obdobia. 

Cueva del Tesoro

Golfové ihrisko

Je to prvé ihrisko, ktoré navrhol José María Canizares. Nachádza sa východne od Malagy medzi morom a horami.

Toto ihrisko je vhodne golfistov rôznych úrovní vďaka svojím hracím poliam a zvlneným greenom. Početné vodné prvky sú doplnené množstvom vysokých palmových stromov a farebných kvetov. 7. jamka má ohromujúci panoramatický výhľad na more, zatiaľ čo vodné prvky sa nachádzajú na 11 jamkách.
Praktické zariadenia zahŕňajú driving range a putting green. K dispozícii sú tiež golfové kurzy.

Añoreta Golf

Prechádzka popri útesoch
Trasa do La Cala del Moral vedie cez útesy prechádzajúce tromi tunelmi, ktoré boli vytesané do skaly. Po tom, čo v minulosti boli tmavé, dunivé, plné otvorov a kaluží, tunely boli nedávno zrekonštruované a rozsvietené, aby mali pre chodcov a cyklistov ľahký prístup. Po prvom tuneli môžete vyliezť po schodoch, po lávke a prejsť sa po okraji útesu, po krásnej scénickej trase a pokračovať takto priamo, až kým sa nedostanete k časti La Cala del Moral.

La Cala del Moral

Vodné športy

Kajakovanie a paddle-boarding sú čoraz obľúbenejšie športy pozdĺž Andalúzskeho pobrežia. Kajakovanie je veľmi podobné jazde na kanoe. Pošas kajakovania sa používa pádlo s dvojitými lopatkami, zatiaľ čo kanoisti používajú pádlo s jednou lopatou

Paddle surf (nazývaný po španielsky tiež surf de remo) je šport pri ktorom sa na surfovej doske leží, kľačí alebo stojí a odráža sa pádlom. Je to niečo medzi kanoistikou a surfovaním, pretože môže byť vykonávané na vlnách. 

Paddle Surf

Costa Enterprise Group S.L.
CIF: B93246163

Agencia de Viajes

CIAN 296446-3

 

C/ Plumaria 16B

29639 Benalmádena

Málaga, España

Email: info@costatrip.sk
Tel: +34 672 323 904