Najjužnejší cíp Európy, kde sa stretáva more s oceánom
Celodenný výlet s transferom z Costa del Sol. Deň začneme príjemnou cestou autom pozdĺž pobrežia smerom na juhozápad. Asi za pol hodinku za Gibraltárom dorazíme najskôr do dedinky samotnej, kde sa prejdeme cez historické centrum smerom na najjužnejší cíp európskeho kontinentu Punta de Tarifa. Tu sa stretávajú more s oceánom. Poobede potom strávime na rozprávkovej pláži Bolonia, kde bude čas na rozjímanie alebo prechádzku smerom na pieskovú dunu nad plážou.
1/7

Čo navštívime:

TARIFA

Nádherná hippie dedinka s historickým centrom, miesto surferov a windsurferov z celého sveta. Najideálnejšie miesto s podmienkami pre surfing.   

 

PUNTA DE TARIFA
Krátkou prechádzkou z centra Tarify smerom na pláž dôjdete na kamenný val Punta de Tarifa k najjužnejšiemu bodu Európskeho kontinentu a na miesto, kde sa stretáva Stredozemné more s Atlantickým oceánom.  

 

BOLONIA
Nádherná dedinka s jednou z najkrajších pláží v Európe a pozostatkami rímskej usadlosti.

Tarifa

Najjužnejší cíp európskeho kontinentu, magické miesto kde sa Stredozemné more stretáva s Atlantickým oceánom. Perfektne viditeľné Maroko v Afrike je vzdialené iba 15 km. Tarifa...to sú fantastické pláže, považované za jedny z najkrajších v Európe a kvôli vetru od Atlantiku, je to tak isto raj pre surfistov z celého sveta.

Dôležité informácie:

 

  • Minimálny počet osôb: 4
  • Odchody z Costa del Sol: Malaga smer Estepona 
  • Dĺžka výletu: 10 hodín
  • Zvýhodnené ceny pre skupiny väčšie ako 8 osôb 
Áno, chcem vidieť Tarifu... 

Costa Enterprise Group S.L.
CIF: B93246163

Agencia de Viajes

CIAN 296446-3

 

C/ Plumaria 16B

29639 Benalmádena

Málaga, España

Email: info@costatrip.sk
Tel: +34 672 323 904