Starlite Festival Marbella 2018

Festival Starlite je významná hudobná a kultúrna udalosť, ktorá sa koná od polovice júla do polovice augusta v auditóriu Nagüeles v Marbelli. Pódium je obklopené 60 m vysokými skalnými stenami. Zaujímavá je jeho atmosféra.... ako miesto skryté pod hviezdami. Koncerty sa konajú počas celého leta. Od ostatných festivalov sa líši práve tým, že sa nekoná počas niekoľkých za sebou idúcich dní, na ktorých sa vystriedajú desiatky interpretov, kde každý vystupujúci odohrá len niekoľko pesničiek. Naopak, interpréti tu majú rezervované vlastné koncerty počas celého leta. 

 

Starlite je najlepší butikový festival v Európe. Po šiestich vydaniach je koncipovaný ako najdlhší festival s viac ako 45 dňami koncertov. Hudba, kultúra a gastronómia koexistujú v jednom priestore. Jedinečné stretnutie pre tých, ktorí si chcú vychutnať úzke a intímne koncerty na neporovnateľnom mieste. 

 

Umelci ako Enrique Iglesias, Elton John, Lenny Kravitz, Lionel Richie, Andrea Bocelli, Ricky Martin, Tom Jones, Pet Shop Boys, Alejandro Sanz, Eros Ramazzotti, Luis Fonsi, Plácido Domingo a Anastacia vystúpili na Starlite festivale a ponúkli nezabudnuteľné koncerty. 

 

Starlite ponúka možnosť vychutnať si okrem koncertov aj večeru v gurmánskej reštaurácii alebo objednať si stôl v zóne Sessions a užiť si tak vystúpenie DJov po koncerte. Okrem toho sa každoročne koná Starlite Gala. Vďaka hostiteľom Antoniovi Banderasovi a Sandre García-Sanjuan, sa z nej stala charitatívna akcia par excellence. 

 

Starlite je otvorený v letných mesiacoch každý deň, od pondelka do nedele, od 20:00.

Gastro a reštauračné priestory sa otvárajú o 20:00.

Koncerty, ktoré sa konajú na Escenario Auditorio, začnú o 22:30.

Koncerty Sessions zóny sa začnú o 22:30. alebo o 02:30.

 

 

 

Zdieľaj na Facebooku
Please reload

Najnovšie

28.03.2019

Please reload

Archív
Please reload

Tagy