Mijas Pueblo

Z pôvodne chudobnej dedinky Mijas Pueblo sa stala od päťdesiatych a šesťdesiatych rokov jedna z najbohatších dediniek celej provincie. Dnes sa Mijas tiahne od hôr až na pobrežie, juhovýchodne od Fuengiroly, ktoré sa volá Mijas Costa. Túto kopcovitú dedinku obklopuje navôkol mnoho zelene a takisto nádherne upravených golfových ihrísk je v okolí Mijasu ako maku. 

Niet divu, že si táto dedinka získala srdce mnohých umelcov, najmä cudzincov, ktorí tvoria takmer polovicu stáleho obyvateľstva. Malebné biele domčeky z maurských čias, rozprávkovo usadená kaplnka na kopci, a panoramatické výhľady na slnečné pobrežie sú nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie pre každého umelca.

Mijas je miesto, ktoré Vám prinesie celý rad príjemných zážitkov pre Vaše zmysly. Môžete si tu pochutnať na vynikajúcej gastronómii, urobiť si príjemnú prechádzku po dedinke, na ktorej určite natrafíte na krásne kvetmi a črepníkmi vyzdobené uličky a skryté kúty tohto čarovného miesta. V neposlednom rade si nenechajte ujsť nádherné výhľady na pobrežie Costa del Sol.

Mijas Pueblo bude zaručene Vaša najkrajšia pohľadnica z pobrežia Costa del Sol.

Costa Enterprise Group S.L.
CIF: B93246163

Agencia de Viajes

CIAN 296446-3

 

C/ Plumaria 16B

29639 Benalmádena

Málaga, España

Email: info@costatrip.sk
Tel: +34 672 323 904