Náš príbeh v Andalúzii

Naše prvé dotyky s Andalúziou začali v roku 2002, keď nás jej krása očarila natoľko, že sme sa rozhodli priblížiť magickú silu tohto nádherného regiónu našim najbližším priateľom a známym. Do dnešného dňa s nami prešlo uličkami Andalúzie množstvo ľudí. Neprekvapuje nás, že mnohí sa na južné pobrežie Španielska radi vracaju, aby načerpali tú istú silu Duende, o ktorú sa snažíme s Vami podeliť. 

Našou neustálou snahou je prilížiť Vám súčasnú Andalúziu plnú histórie, jej čaro a energiu, kozmopolitnú súčasnosť a zanechať čo najdlhšie tie nezabudnuteľné zážitky a spomienky na jej jas, pestré farby, chute, vášeň a temperament. Vieme, že aj ten najskúsenejší cestovateľ potrebuje niekedy radu lokálneho experta, a preto máme neustále na zreteli, aby úroveň a komplexnosť služieb, ktoré ponúkame boli odrazom našej spokojnosti s miestom, kde sa cítime, a aj sme doma. 

 

S agentúrnou činnosťou sme začali v roku 2007. V súčasnosti sme exkluzívnou, plne licencovanou cestovnou kanceláriou, tour operátorom pre českých a slovenských turistov so sídlom priamo na pobreží Costa del Sol. Máme dlhoročné skúsenosti pri vytváraní na mieru šitých dlhodobých či krátkodobých pobytov pre individuálnu či skupinovú klientelu a ich následnú realizáciu na mieste.  

Okrem dovolenkových poznávacích pobytov a fakultatívnych výletov sa špecializujeme aj na golfové dovolenky. Sme jednotkou na trhu golfových dovoleniek v Španielsku pre českých a slovenských golfistov so stovkami spokojných klientov každý rok.

Navštívte našu web stránku s informáciami o golfových dovolenkách v Španielsku.

Nehnuteľnosti v Španielsku

Naša spoločnosť sa venuje aj sprostredkovaniu predaja nehnuteľností v Španielsku pre klientov zo Slovenska a Čiech. Viac informácií nájdete na našej web stránke.

"Costa Travel", "Costa Golf" a "Costa Real" sú obchodné mená spoločnosti Costa Enterprise Group SL, ktorá je plne zaregistrovaná v Španielsku pod registračným číslom B93246163.

Náš tím

Rado Horečný

mozog

Adriana Horečná

srdce

Katarína Kiraľová

vietor

POVEDALI O NÁS

V Andalúzii sme boli prvýkrát, no vďaka vám určite nie naposledy. Je to prekrásne miesto, ktoré sa určite oplatí vidieť a jedna dovolenka nato nestačí. Aj touto cestou by sme sa chceli veľmi poďakovať Vám a Vašej manželke za obrovskú pomoc a najmä ochotu riešiť problémy, ktoré sa vyskytli počas našej dovolenky. Nebyť vás, veľmi ťažko by sme si poradili. Sme veľmi radi, že sme mohli spoznať tak obetavých a ochotných ľudí s veľkým srdcom ako ste vy. Najviac si ceníme váš profesionálny a najmä ľudský prístup. Každému, kto plánuje dovolenku v Španielsku vrelo odporúčam dovolenku s vami! Ešte raz veľké ďakujem.

- Radka, Sučany

 

24 hod denne

+34 672 323 904

Costa Enterprise Group S.L.
CIF: B93246163

Agencia de Viajes

CIAN 296446-3

 

C/ Plumaria 16B

29639 Benalmádena

Málaga, España

Email: info@costatrip.sk
Tel: +34 672 323 904